Pieteikšanās Tukuma grupai!

Aicinām pieteikties Tukuma grupā.
NO 9. DECEMBRA JAUNA GRUPA - LEKCIJU CIKLS "LATVISKĀ DZĪVESZIŅA" AR ROBERTU ŠILINGU TUKUMĀ
No 2016. gada 9. decembra Tukumā lekciju ciklam LATVISKĀ DZĪVESZIŅA jaunu dalībnieku grupa! Aicinām visus interesentus pieteikties SAJŪTU LĀDĒ pa tālruni 29 299 433 vai rakstot uz sajutulade@sajutulade.lv, lai saprotam, vai jauno grupu sākt 9. decembrī vai atlikt uz janvāra sākumu.
Šīs būs sarunas/mācības/lekcijas ikvienam interesentam, kas vēlas izprast, kā dzīvot labāk, kā izprast latviskās dzīvesziņas lietas un prakses, kā ienest tās savā ikdienas dzīvē, dzīvojot mūsdienīgu dzīvi vienalga kur - pilsētas centrā dzīvoklī vai mazā meža mājiņā laukos. Lekciju cikls "LATVISKĀ DZĪVESZIŅA" kopā ar Robertu Šilingu / Meža Robertu - profesionālu pirtnieku, Baltu zīmju enerģētisko sistēmu praktiķi, latviskās dzīvesziņas biedrības "Saulesrits" valdes priekšsēdētāju.
Nodarbības notiks 2 reizes mēnesī - piektdienu vakaros plkst. 18:30. Sanāksim kopā, lai uzzinātu vairāk par latvisko pasaules redzējumu, lai padziļināti apgūtu mūsu senču garīgo mantojumu un izprastu latviešu sakrālos rituālus un varētu veidot savus. Pieteikšanās obligāta!
ŠOBRĪD AICINĀM APMEKLĒT ATVĒRTĀS NODARBĪBAS OTRAJAI GRUPAI (02.12 UN 16.12) UN ŠĪS GRUPAS SĀKUMS PAGAIDĀM PLĀNOJAS UZ JANVĀRA SĀKUMU